אודות

את הכאב התחלתי להרגיש בגיל 19, חד אבל לא חד משמעי, עברו עוד 9 שנים עד שאובחנתי עם אנדומטריוזיס, מחלת כאב כרוני פרוגרסיבית. הכאב היה נוכח בחיי כל רגע, כמעצבת פנים צעירה, הוא ליווה אותי לחופה, בהריונות, הוא ליווה אותי באירועים המשמחים והעצובים, הוא היה שם כשישבתי, כשהלכתי, כשישנתי ובמיוחד כשקמתי בבוקר. אחרי שנים של ניתוחים, גדולות וכדורים נגד כאבים מפגש מקרי עם מדקר מקופת החולים שינה לי את זווית הראייה ולראשונה חשבתי על האפשרות לחיות בלעדיו, בלי הכאב. כאן התחיל המסע לריפוי הטבעי שלי וזה היה הרגע בו הגדרתי את אחת המטרות המאתגרות ביותר בחיי – לשלוט בכאבים הכרונים שלי (ובחיי..).

לאורך השנים הקדשתי את גופי, מוחי ונפשי לניסויים. קראתי כל ספר, נרשמתי לכל קורס ולמדתי מהו אורח חיים תומך ריפוי. למדתי את התחושה המורגשת בגוף וסודותיה, יצרתי דיאלוג עם הכאב ורכשתי כלים רבים לניקוי הגוף הנפש והתודעה מחסמים המשמרים כאב והמחלה..

כחלק ממסעי חיברתי בטבעיות בין עולמות הנפש והתודעה לעולם העיצוב. גיליתי שקל יותר לפעול למען שינוי חיובי בחיים כאשר אנחנו שוהים בסביבה פיזית שמקדמת שינוי, ריפוי או התחלה חדשה. הבנתי את חשיבות העיצוב האינדיבידואלי, הסגנון האישי ולמדתי עם מדעי הנוירו עיצוב והארכיטקטורה הטיפולית את ההשפעה העצומה שיש לסביבת החיים על הקוגניציה, הרגשות וההתנהלות שלנו.
כשמצאתי את הנוסחה והשגתי את המטרה הפרטית שלי חיברתי בין כל החלקים ויצרתי את שיטת DYL- Design your life שמכניסה את עולם העיצוב הטיפולי לבית הפרטי ומאפשרת לכל אחד ואחת ליצור מרחבי מגורים כדי לקדם בריאות טובה ולהגדיל את הסיכוי שלהם להישאר מלאי תקווה, ממוקדים ופרודוקטיבים, ולהפוך רגועים ומאושרים יותר.

שיטת  DYL היא כלי טיפולי המשלב תהליך רגשי ותודעתי יחד עם יצירת סביבת חיים תומכת. הייחודיות שלה היא בסיפוק מענה להיבטים נפשיים, פיזיים, רגשיים או התנהגותיים והיא מאפשרת ליצור שינויים, לצמוח ולהבריא מתוך בסיס יציב, מעצים ותומך הקיים (ובפוטנציאל) במרחב הפנימי והחיצוני שלנו.

בהכשרתי גם מטפלת רגשית בשיטת Focusing ומאמנת גוף-נפש-תודעה מוסמכת ("רידמן").

שנשמור על קשר?